פיתוח אפליקציות

א.מ. מחשבים מספקת סל רחב של שירותים כגון שירותי טכנאי מחשבים ועד לשירותי פיתוח תוכנות ,בניית אתרים ועד לפיתוח אפליקציות.

חולמים לפתח אפליקציה לעסק ,משחק או לפתח את הדבר הבא בתחום האפליקציות? הגעתם למקום הנכון.

א.מ. מחשבים מספקת שירותי פיתוח אפליקציות למובייל וטאבלטים.החל משלב האיפיון וניתוח הדרישות,הרצונות והחלומות שלכם תוך כדי מציאת פיתרון עיצובי שמתאים לכם ועד לשלב העלאת האפליקציה לחנות האפליקציות (אפסטור והחנות של גוגל או אפילו למיקרוסופט).אנו בא.מ. מחשבים נותנים חשיבות עצומה לדרך הפיתוח ולאופן הפיתוח.חשוב לנו לתת מענה לכל הצרכים שלכם תוך כדי בחינה של הסיכונים והסיכויים שצפויים במהלך הפיתוח ולאחר שהאפליקציה תשוחרר.

א.מ. מחשבים מתמחה בפיתוח אפליקציות לכל הפלטפורמות המוכרות כיום ובמידת הצורך תיתן מענה גם לפלטפורמות מוכרות פחות,הכל לפי דרישה כמובן.

כחלק מפיתוח אפליקציות יש חשיבות גבוהה לאופן המימוש וכתיבת הקוד שכן הציפייה שלנו היא שכמות רבה של משתמשים יוכלו לפעול במקביל באפליקציה מבלי להשפיע או לפגוע בביצועים של משתמשים אחרים. נקודה זו היא קריטית ביותר ולרוב מתכנתים נוטים להתעלם או להתחמק מהקושי הרבה הכרוך בתזמון ועבודה במקביל של מספר רב של משתמשים בעת ובעונה אחת  ואם אתה רוצה להיות הפייסבוק הבא או פשוט לתת פתרון לצורכי ספציפי בעסק שלך אנחנו בטוחים שלא תרצה להתמודד עם תקלות הנובעות כתוצאה מעבודה מסיבית באפליקציה ע”י מספר רב של משתמשים כאשר האפליקציה כבר תצא לאור ותשוחרר לעולם.מצב כזה שבו אפליקציה חווה תקלות בפעילות עשוי לגרום לדחייה של האפליקציה על ידי המשתמשים ולמחוק אותה מהמכשיר ובכך לגרום לך לפגיע בעסק או במוצר.כמה מושלם שלא יהיה ,בפיתוח אפליקציות לקהל הרחב אים פשרות על רמת תכנות גבוהה ולכן חשוב שתוודא טרם בחירת החברה שתפתח את המוצר עבורך כיצד היא תתמודד עם המסה הרבה של משתמשים ולהתעניין מה החסרונות והיתרונות של הגישה שנבחרה וכמובן הכי חשוב הוא לבצע בדיקות נרחבות לפני ההשקה.

אז אם אתם חולמים להיות הפייסבוק או האינסטגרם הבא, אנחנו הכתובת.

צור קשר ונשמח לבחן את הרעיון שלך ולמצוא את נתיב הפיתוח המשתלם ביותר בשבילך.