טכנאי מחשבים שליטה מרחוק

א.מ. מחשבים הינה בין החברות הראשונות בישראל שהעניקו שירות שליטה מרחוק לצורך פתרון תקלות על ידי טכנאי מחשבים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. כבר בשנת 2006 החלה החברה להעניק שירות תמיכה מרחוק באמצעות כלים מאובטחים ומתקדמים. בעמוד זה נסביר מהי שליטה מרחוק ,למי ומתי היא טובה ושימושית.

  • מה זה שליטה מרחוק ? שליטה מרחוק הינה תוכנת מחשב המאפשרת שליטה של המחשב על ידי אדם הנמצא במקום מרוחק והענקת אפשרות לשליטה מלאה על המחשב שלך ע”י אדם מרוחק .באמצעות שליטה מרחוק ניתן לגשת לכל הפונקציונליות של מערכת ההפעלה שברשותך ולבצע כמעט כל פעולה (תלוי בתוכנת השליטה מרחוק).
  • האם זה בטוח להשתמש בשליטה מרחוק ? תלוי מי נמצא בצד השני, שליטה מרחוק מאפשרת גישה לכל המידע ולכל המאפיינים והתוכנות הקיימים במחשב שברשותך ולכן רצוי ומומלץ מאוד לתת גישה מרחוק רק למי שאנו סמוכים ובטוחים כי לא יגרום נזק אלא יסייע לנו.
  • מתי משתמשים בשליטה מרחוק ? שימוש בשליטה מרחוק מאפשר מגוון עצום של אפשרויות שימוש כאשר הנפוצות ביניהן הוא פתרון תקלות מחשוב ע”י טכנאי מחשבים או חבר שמתמצא קצת יותר מאיתנו ויכול לסייע לנו בפתרון תקלה או אפילו סתם ללות אותנו בביצוע פעולה פשוטה או מסובכת כאחד. מה עוד אפשר לעשות ? עבודה משותפת – סטודנטים רבים משתמשים בתוכנות שליטה מרחוק לצורך שיתוף פעולה על  עבודה או פרויקט משותף גם כאשר פגישה פיזית לא מתאפשרת.
  • האם כל תוכנות השליטה מרחוק אותו הדבר ? ממש לא . מבין תוכנות השליטה מרחוק ניתן למצוא מספר עצום של תוכנות החל מתוכנות חינמיות ועד לתוכנות ומערכות חומרה המאפשרות גישה מרחוק,ניתן לראות רשימה לדוגמא בתוכנות המומלצות ע”י טכנאי מחשבים .
  • מה ההבדל בין התוכנות ? הרבה, חלק מהתוכנות מאובטחות יותר וחלק מאובטחות פחות. יש כאלה המאפשרות רק צפיה ויש כאלה המאפשרות שליטה מלאה. מספר תוכנות אפילו מאפשרות גישה לאחר ביצוע הפעלה מחדש של המחשב ואילו אחרות מפסיקות את החיבור לאחר הפעלה מחדש.
  • איך אוכל לדעת שזהו לא סוס טרויאני ? מומלץ לשאול את טכנאי המחשבים באיזה מערכת שליטה מרחוק הוא משתמש ולבדוק באינטרנט האם מדבר בסוס טרויאני או תוכנה תמימה .
  • באיזה תוכנה אתם משתמשים ? א.מ. מחשבים משתמשים בתוכנות המתקדמות ביותר בשם כגון Logmein Rescue אשר עולה סכום כסף נכבד ומאפשר שירותי ניטור ובקרה של החיבור ושל פעולות טכנאי מחשבים המסייע לכם בפתרון התקלה . כל השירות מתועד ונשמר בשרתי החברה לצורך ניטור ובקרה של איכות השירות.
  • צריכים עזרה ? פתחו קריאת שירות לטכנאי מחשבים ונחזור אליכם בהקדם , ללא התחייבות מצידכם.