טכנאי מחשבים – פיתוח תוכנה

א.מ. מחשבים מספקת מגוון רחב של שירותים,החל משירות טכנאי מחשבים ועד לשירות פיתוח תוכנה עסקית .

מחפש פיתרון שיותאם באופן אישי לצרכי העסק שלך או סתם צץ לך רעיון מבריק לתוכנה? הגעת למקום הנכון.

א.מ. מחשבים מספקת שירות פיתוח תוכנה החל משלב האיפיון על סמך הדרישות של הלקוח תוך כדי עבודת מחקר לצורך למידה של הצרכים וניסיון למצוא פתרון שיתן מענה לצרכים אשר ייתכן כי כלל לא חשבת עליהם אך צפויים לשפר בצורה משמעותית את ביצועי העסק שלך או את הביצועים והפונקציונליות של המערכת שברשותך.

בפיתוח תוכנה השלב החשוב ביותר הוא שלב התכנון שכן כל שלב פיתוח לוקח זמן רב ואינו עניין זול ולכן חשוב לעשות את זה בצורה מחושבת ושקולה ולנסות לחשוב על כל התרחישים האפשריים.כך תוכל לקבל פתרון מהיר בהרבה ושלם יותר.

כמה זמן לוקח פיתוח תוכנה ? מאוד תלוי בדרישות,נחל ממספר ימים או שבועות ועד מספר שנים במקרים סבוכים ומורכבים.אין כלל אחד שקובע כמה זמן ייקח לבנות מערכת שכן כל מערכת מתאפיינת בדרישות שלה ואף מערכת לא דומה לאחרת.גם אם לעיתים זה נראה דומה על פני השטח ,מאחרוי הקלעים לרוב אין דימיון וזאת מהסיבה שכל מתכנת מממש את הדברים בצורה שונה ומפתח בצורה אחרת ולעיתים חושב יותר קדימה או פחות ורק מנסה להוציא את התוכנה בזמן שהקציבו לו.

אצלנו בא.מ. מחשבים תקבל פתרון מלא וכולל ללא קיצורי דרך וללא משחקים.למה דווקא אצלנו ? קודם כל יש לנו ניסיון .כמו כן , היות וא.מ. מחשבים מספקת סל שירותים רחב,כגון שירותי טכנאי מחשבים,שירותי איחסון ושירותי ענן ,לעולם לא נאמר לך ששירותי כזה או אחר הוא לא בסל המוצרים שלנו וגם במידה ומצאת שירות לו נזקקת במהלך הפיתוח אנו נעשה הכל כדי ליצור קשרים עסקיים בכדי שניתן מענה גם לכך.

האם כדאי לפתח תוכנה לעסק ? תלוי , אין פה חד משמעות שכן ייתכן וצרכיך הם בסיסיים או נפוצים כדוגמא תוכנת הנהלת חשבונות . ברור שאין טעם שתפתח תוכנה בעצמך בעלות של מאוד אלפים שקלים כאשר ניתן לרכוש תוכנה לניהול חשבונות בכמה אלפי שקלים בודדים ולכן הכי חשוב הוא לבחון את הצרכים והדרישות לפני שמחליטים.

רוצים עזרה וייעוץ בנוגע לפיתוח תוכנה ? צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותך עם מידע נוסף.