טכנאי מחשבים לעסקים

א.מ. מחשבים – מתמחים בשירות טכנאי מחשבים לעסקים ,הקמת רשתות,שרתים ותחזוקה שוטפת.

 טלפון 072-2119600

פתחתם עסק חדש ולא יודעים איך להתחיל או שנמאס לכם מתקלות מחשבים בעסק שלכם ?

הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה נסקור מה חשוב ורצוי לבדוק כאשר בוחרים טכנאי מחשבים לעסק שלכם בין אם הוא עסק קיים או עסק חדש,עסק של בנאדם אחד או עשרות ומאות עובדים.

כיום, מעטים העסקים שיכולים לתפקד ולהתנהל ללא מערכת מחשוב שתעמוד מאחורי העסק ותעניק לו פונקציונליות רחבה,מעקב וניטור אחר פעילות העסק ואפילו עמדת נוחות לשימוש הלקוחות. מחשבים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו וכך צריך להתייחס אליהם.נכון,עמדת בידור צפויה להיות פחות קריטית מתחנת עבודה או שרת אולם שמירה על תקינות המחשבים ותחזוקה שוטפת צפויה למנוע כאבי ראש רבים ותקלות חוזרות ונשנות.

כאשר אנו באים לתת שירות לעסק איתו אנו רק מתחילים לעבוד זה עתה , השאלה הראשונה שעולה על הפרק היא ממה העסק שלך מורכב (מבחינת מחשבים כמובן),האם קיים שרת בעסק ואם כן לאיזה מטרות הוא משמש.כמה מחשבים קיימים בעסק ובני כמה הם (תתפלאו לגלות אבל גם למחשבים יש גיל וכמו בני אדם אחדים מחזיקים עד גיל 100 ואף יותר אבל מרביתם לא.בדיוק כך הדבר גם במחשבים ושרתים , אורך החיים נע בין 3 שנים – 6 שנים כאשר יש תמיד יוצאי דופן ויוצאים מן הכלל).

מה זה שרת ? שרת הוא פשוט מחשב אשר ההבדל העיקרי בינו לבין מחשב רגיל הוא ביכולות החישוב והעיבוד שלו. שרתים בד”כ הינם בעלי מעבד חזק בהרבה,זיכרון מורחב ונפח איחסון עצום.הסיבה לחומרה החזקה הזאת היא הצורך של השרת לנהל את העסק שלך. כמו שלא תיקח מנהל לעסק שהוא חלק ופגיע כך גם לא תבחר שרת חלש שצפוי לעורר בעיות בעת השימוש.השרת ברוב העסקים משמש כמיקום אחסון מרכזי לכל מסמכים וקבצי החברהולעיתים השרת משמש  גם כמסד נתונים לתוכנות כגון תוכנות ניהול משרד,תוכנות הנהלת חשבונות כגון חשבשבת,SAP,Priority ועוד רבות , ועד מערכות ניהול לקוחות.השרת אחראי על פעילותו התקינה של העסק ושיתוף פעולה בין העובדים המשתמשים בד בבד באותם התוכנות.כמו כן קיימים שימושים רבים נוספים לשרת כגון שרתי דואר המשמשים לשליחה וקבלה של כל הדואר בעסק שלכם ועד לשרתים וירטואלים ושרתי גיבוי.

איך בוחרים טכנאי מחשבים לעסק שלי ? התור טכנאי מחשבים אנו מודים שזוהי שאלה לא קלה בכלל ,כאן,להבדיל מטכנאי מחשבים לבית ,המטלה סבוכה ומורכבת הרבה יותר בעיקר בגלל הרגישות והחשיבות של המידע המצוי בשרתים והעלות השולית כתוצאה מתקלות או מטיפול לא נכון בשרת או השבתה של העסק לפרק זמן ממושך.

אז איך בכל זאת בוחרים ? חשוב לשאול את טכנאי המחשבים ולבקש המלצות לטכנאי מחשבים מעסקים אשר בהם הוא מנהל את השרת ואת רשת המחשבים.חשוב לשאול מה התכיפות אשר הוא מטפל בהם?תוןך כמה זמן ניתן מענה לתקלות מחשוב?האם בעבר נזקק העסק לשיחזור של גיבויים כתוצאה מנפילה של השרת והאם הכל שוחזר כשורה.

כמובן שיש עוד הרבה פרמטרים וגורמים שחשוב שניקח בחשבון אבל הכי חשוב שטכנאי מחשבים אותו אתם בוחרים יהיה מקצועי ואמין. תעודה יותר או פחות לא תהפוך אותו לבעל יותר ידע אלא לבעל יותר תעודות.

מחפש שירות טכנאי מחשבים לעסק שלך ? נשמח לעמוד לרשותך 24/7 ולתת פתרון מקצועי אמין ומהיר לכל דרישותיך.

לפרטים לחץ כאן ונציג מטעמנו יצור עמך קשר בהקדם.