טכנאי מחשבים – כיצד לשמור על המחשב

תיקון מחשבים עשוי להיות עניין לא זול הגוזל מאיתנו זמן רב ומלווה לעיתים בעצבים לא מעטים ולכן החלטנו לתת מספר טיפים שיעזרו להתגבר על תחושות אלו. ברור כי אין דרך אחת בטוחה ווודאית להתגבר על הקשיים העומדים בפנינו בעת העבודה אל מול המחשב אולם נוכל לנסות לתת מגוון עצות שעשוי לצמצאם את התסכול והכעס של המשתמש. תחילה מומלץ לנקוט בתחזוקה שוטפת למחשב ולא בטיפול בתקלות וזאת בשל המידע שלך שעשוי ללכת לאיבוד בעת תקלה טכנית בחומרה ולעיתים כתוצאה מוירוסים ושאר מזיקים כגון רוגלות וסוסים טרוינים.

  1. תחילה נמליץ לכם לבצע אחת לשבוע שבועיים ניסוי בסיסי של קבצים זמניים ושאר זבל שנשאר במחשב כתוצאה מהפעילות שלכם . ניקוי כזה ניתן לבצע באמצעות מספר רב של תוכנות המיועדות למטרה זו כגון CCLEANER וכדומה.
  2. מומלץ בנוסף לבצע לפחות אחת לחודש סריקה לגילוי של SPYWARE MALWARE ושאר תוכנות התוכנות הזדוניות שמנסות לפגוע בביצעי המחשב. סריקה כזאת ניתן לבצע ע”י מספר רחב מאוד של תוכנות החל מ ADAWARE ועד ל MALWAREBYTES. שוב ממש לא חסר תוכנות כאלה בשוק שעושות עבודה טובה.”
  3. מומלץ אחת לחודש לבצע איחוי לדיסק , ביצוע איחוי כזה עשוי לשפר את ביצועי הכונן הקשיח שלכם פלאים !

לסיכום, ביצוע תחזוקה שוטפת למחשב תשפר את ביצועי המחשב לאין ערוך וביצוע פעולות אלו יחסוך לכם לא מעט כסף ועצבים . אם בכל זאת אתם נזקקים לעזרה
, אתם מוזמנים לפנות לטכנאי מחשבים בחיפה או טכנאי מחשבים בכל הארץ בטלפון 072-2119600