טכנאי מחשבים – ייעוץ ומכירת מחשבים

המחשב ישן או סתם מתחשק לכם לקנות מחשב חדש ?

א.מ. מחשבים שמחה להציע לכם שירות ייעוץ וסיוע בבחירת המחשב שמתאים בדיוק לצרכים שלכם תוך התחשבות במסגרת התקציב ובדרישות הביצועים מהמחשב.

  • איך זה עובד ? תחילה עלינו לשוחח קצת ולהכיר אותך ואת הצרכים שלך . האם המחשב ישמש אותך לצרכים בסיסיים וביתיים כגון גלישה באתרי אינטרנט ,שליחה וקבלת דואר אלקטרוני או משחק סוליטר סוער אל תוך הלילה או האם בכלל המחשב משמש אותך לצרכים עסקיים כאשר כאן הנושא קצת יותר מורכב. בכדי להתאים מחשב לצרכים עסקיים נדרש לבחינה מעמיקה יותר של צרכיך כגון האם המחשב מתחבר לשרת עסקי ? אילו תוכנות משמשות אותך לצורך ביצוע עבודתך ? האם חשוב שהמחשב יהיה נייד או שמא מחשב נייח יספק את צרכיך ?
  • כעת לאחר ששאלנו את השאלות אנו פנויים לבחון מהו המוצר שמתאים עבורך . האם בכלל קיים צורך אמיתי להחליף מחשב או שמא ניתן לבצע תיקון ולשדרג את מערכת המחשוב הקיימת ? במידה וניתן לשדרג או לתקן כמובן שנציע את האופציה הזאת של תיקון ע”י טכנאי מחשבים בנוסף להצעת האופציה של החלפת המחשב למחשב חדש שכן לעיתים מה שנראה נכון בעינינו לא בהכרח נכון בעיני הלקוח וזאת מטעמים כלכלים ואישיים.
  • האם אתם רק מייעצים או גם מוכרים ? א.מ. מחשבים שמחה להציע לך שירות ייעוץ ומכירה של מחשבים ומוצרים נלווים. אנו עובדים מול יבואנים רשמיים בלבד ובכך שומרים על רמת שירות גבוהה ואמינה לאורך זמן.
  • מה אם ברצוני לקבל יעוץ אך ארצה לרכוש במקום אחר?אין שום בעיה , נשמח להעניק לך שירות ייעוץ והכוונה בתשלום סימלי . לקוחות אשר ירכשו את המחשב דרכנו נהנים כמובן מהשירות ללא עלות .
  • מה לגבי העברת החומר מהמחשב הישן למחשב החדש ? קלי קלות ! טכנאי מחשבים מטעמנו יבצע את הכל עבורך , בין אם זה העברת מסמכים ותמונות או תיבות מייל ותוכנות אחרות.
  • כיצד פונים ? קלי קלות ניתן לפתוח קריאה חדשה לטכנאי מחשבים  וכאשר טכנאי מחשבים מטעמנו יחזור אליכם טלפונים תוכלו להשתמש בידע הרב שנצבר עם השנים ויסייע לכם בכל התהליך.