טכנאי מחשבים – בניית אתרים

כחלק מהרצון שלנו בחברת א.מ. מחשבים לתת ללקוחותינו שקט תעשייתי בו יוכלו להתרכז בעבודה ובמה שחשוב להם באמת , הרחבו את סל המוצרים שלנו לכלול שירותים משלימים לשירותי טכנאי מחשבים לעסק ולבית והוספנו שירותים כגון בניית אתרים, פיתוח תוכנה פיתוח אפליקציות.

הרצון שלנו הוא לתת לך הלקוח מקום אחד בו תוכל לקבל מענה כולל לכל צרכי המחשוב של העסק שלך מבלי לוותר על רמת מקצועיות באף אחד מהתחומים ובמקביל להינות מהיתרונות של ליווי כל התהליך ע”י צוות מקצועי ומנוסה אשר מכסה מגוון רחב של שירותים. בכך,לא תקבל אצלנו את התשובה הנפוצה בשוק של “הוא אשם” , “זה לא באחריותינו ” והטלת אחריות מצד לצד. א.מ. מחשבים מלווה אותך לאורך כל התהליך ותפתור עבורך את כל המכשולים והאתגרים שיצוצו בדרך.

החלטת לבנות אתר חדש או לשדרג את אתר האינטרנט הקיים שלך ? מעולה , תחילה נבחן מהם הצרכים והדרישות שלך מאתר האינטרנט,האם נדרשת מכירה של מוצרים אונליין או שמא מדובר באתר תדמיתי שרק יספר ללקוחות ולעולם על העסק שלך ועל סל המוצרים שאתה מספק .במידה ומדובר בשידרוג אתר קיים ,אנו נבחן את האתר הקיים ונתהה האם כדאי להשתמש במערכות הקיימות או שמא לבנות הכל מהבסיס שכן לעיתים בנייה לא נכונה של אתר אינטרנט או התבססות על פלטפורמות לא מתאימות יכולה להביא לפגיעה עצומה בקידום אתר האינטרנט וביכולת של אנשים להגיע אליכם דרך מנועי החיפוש כדוגמת גוגל ,יאהו,בינג וכדומה.

האם אתם משתמשים בתבניות מוכנות מראש ? א.מ. מחשבים בונה ומפתחת כל אתר אינטרנט באופן אישי וזאת כדי לתת את הפתרון הנכון ללקוח. נכון,זה יותר מסובך ,יותר עבודה אבל זה בטוח יותר טוב מאשר להתבסס על מערכת שעוד מיליון אתרים רצים עליה(מבחינת קידום האתר במנועי החיפוש).אנו דואגים לבנות כל אתר בנפרד וכמובן שכל זאת תוך שמירה על קונבנציות כתיבת קוד ושמירה על מודולריות של האתר.

מה בנוגע לעיצוב ? א.מ. מחשבים מספק גם שירות עיצוב אתרים לאלה אשר נבנים דרכה אולם במידה ותרצה שנשתף פעולה עם גרפיאי מטעמך ,אין בעיה.

היכן יאוחסן אתר האינטרנט שבניתם עבורי?האתר יאוחסן בשרתי חברת א.מ. מחשבים כפי שתוכל לקרוא בעמוד המספר על שירותי איחסון אתרים של חברת א.מ. מחשבים.

כמה זה עולה ? מכיוון שכל לקוח מקבל אצלנו פתרון המותאם לו אישית ,אין אצלנו מחיר כללי אלא מחיר המותאם לפי צרכי הלקוח ולכן נשמח לשמוע ממך את הדרישות והצרכים ולהציע את הפתרון האופטימלי עבורך במחיר שיתאים לך.צור קשר ונשמח לחזור אליך עם מידע נוסף בהקדם האפשרי.